Campionatul National de Nunchaku, şi a treia editie a Cupei "Primaverii" la Kata şi Light Contact

By
Updated: aprilie 30, 2010

Pe data de 17 aprilie 2010, la Ploiesti, a avut loc Campionatul National de Nunchaku, şi a treia editie a Cupei „Primaverii” la Kata şi Light Contact. 

Rezultate obținute

Cupa Primăverii la Kata
Băieţi 6 – 8 ani
Popa Rareș – Locul 1
Mihalache Vlad – Locul 2
Dăianu Claudiu – Locul 3
Iacob Răzvan – Locul 2
Băieți 9 – 11 ani
Baciu Tudor – Locul 1
Trușcă Theodor – Locul 2
Glăvan Andrei – Locul 3
Drăguș Antonio – Locul 3
Băieți 11 – 14 ani
Avram Cozmin – Locul 1
Radu Andrei – Locul 2
Rogojinaru Marius – Locul 3
Duca Alexandru – Locul 3
Fete
Băloiu Andra – Locul 1
Ristea Carmen – Locul 2
Sterescu Patricia – Locul 3
Samoilă Teodora – Locul 3
Seniori Mixt
Pătrașcu Viorel – Locul 1
Clocotilă Mioara – Locul 2
Bojin Alexandra – Locul 3
Constantin Andrei – Locul 3
Cupa Primăverii – Ligh Contact
Băieți 5 – 6 ani
Aldoiu Eduard – Locul 1
Oprescu Lucian – Locul 2
Popa Vlad – Locul 3
Stoica Cristian – Locul 3
Băieți 7 ani
Constantinescu Vlad – Locul 1
Baicu Ștefănuț – Locul 2
Iacob Răzvan – Locul 3
Clocotilă Răzvan – Locul 3
Băieți 8 ani
Mihalache Vlad – Locul 1
Neagu Ionuț – Locul 2
Oprea Răzvan – Locul 3
Popa Rareș – Locul 3
Băieți 9 ani
Savu Gabriel – Locul 1
Voicu Vlad – Locul 2
Oțel Mihnea – Locul 3
Mihai Lucian – Locul 3
Băieți 10 ani
Vasile Andrei – Locul 1
Sandu Alexandru – Locul 2
Cozac Rareș – Locul 2
Băieți 11 – 12 ani
Ghiță Cosmin – Locul 1
Grigorovici Robert – Locul 2
Drăguș Antonio – Locul 3
Osman Șerban – Locul 3
Băieți 13 – 14 ani
Avram Cozmin – Locul 1
Gligor Gabriel – Locul 2
Duca Alexandru – Locul 3
Radu Andrei – Locul 3
Fete 7 – 8 ani
Băloiu Bianca – Locul 1
Stoica Ana Maria – Locul 2
Alexe Antonia – Locul 3
Dinu Ambra – Locul 3
Fete
Ristea Carmen – Locul 1
Sterescu Patricia – Locul 2
Constantinescu Theodora – Locul 3
Samoilă Teodora – Locul 3
Juniori 16 – 17 ani
Rosca Paul – Locul 1
Ghițun Andrei – Locul 2
Cîndea George – Locul 3
Sarealba Constantin – Locul 3
Seniori
Dima Mădălin – Locul 1
Pătrașcu Viorel – Locul 2
Chioveanu Mihai – Locul 3
Constantin Andrei – Locul 3
Campionat Național – Nunchaku
Băieți 6 – 7 ani
Dăianu Claudiu – Locul 1
Clocotilă Răzvan – Locul 2
Popa Vlad – Locul 3
Baicu Ștefănuț – Locul 3
Băieți 8 ani
Savu Ralf – Locul 1
Otca Daniel – Locul 2
Oprea Răzvan – Locul 3
Neagu Ionuț – Locul 3
Băieți 9 ani
Mihai Lucian – Locul 1
Oțel Mihnea – Locul 2
Trușcă Theodor – Locul 3
Savu Gabriel – Locul 3
Băieți 10 – 11 ani
Osman Șerban – Locul 1
Rogojinaru Marius – Locul 2
Ghiță Cosmin – Locul 3
Gligor Gabriel – Locul 3
Băieți 12 – 14 ani
Vătășescu Ștefan – Locul 1
Duca Alexandru – Locul 2
Paladi Bogdan – Locul 3
Grigorovici Robert – Locul 3
Fete
Ristea Carmen – Locul 1
Sterescu Patricia – Locul 2
Băloiu Bianca – Locul 3
Juniori 16 – 17 ani
Cîndea George – Locul 1
Roșca Paul – Locul 2
Sarealbă Constantin – Locul 3
Ghițun Andrei – Locul 3
Seniori
Dima Mădălin – Locul 1
Chioveanu Mihai – Locul 2
Pătrașcu Viorel – Locul 3
Constantin Andrei – Locul 3